Strefa pacjenta
Strefa lekarza
USG ciążowe 3D i 4D
Happy pregnant female visiting women's doctor in the maternity center, with pleasure doing ultrasound scan, checking health of the child, healthy motherhood concept

USG ciążowe 3D i 4D

Nasza Poradnia Ginekologiczna zapewnia kompleksową opiekę dla kobiet w ciąży  Dlatego chcą zapewnić wszystkim przyszłym mamom (i tatom oczywiście też) jak najwyższą jakość usług wyposażyliśmy gabinet w nowoczesny aparat USG Voluson 3D/4D.

Nasza Poradnia Ginekologiczna (www.bit.ly/usg4d) zapewnia kompleksową opiekę dla kobiet w ciąży  Dlatego chcą zapewnić wszystkim przyszłym mamom (i tatom oczywiście też) jak najwyższą jakość usług wyposażyliśmy gabinet w nowoczesny aparat USG Voluson S8. Dzięki temu mamy możliwość wykonania badań USG nie tylko w 2D, ale również w 3D i 4D…. tylko na czym to tak naprawdę polega? 
Najczęściej kojarzymy USG z szarym płaskim obrazem z szumami – to jest właśnie USG 2D, gdzie tak naprawdę jedynie wykwalifikowane oko lekarza jest w stanie dostrzec to co istotne i ważne pod kątem medycznym. Inaczej to wygląda przy USG 3D umożliwiającym trójwymiarową rekonstrukcję obrazu płodu i wnętrza macicy. Rodzice podczas badania widzą już nie plamy, ale twarz i wyraźny kształt dziecka, a na pamiątkę dostają zdjęcie z brzucha: zapisany na płycie CD obraz maluszka, na którym dobrze widać jego wyraz twarzy i całą sylwetkę. A o co chodzi z USG 4D? To już jest coś niesamowitego dla każdego przyszłego rodzica  , ponieważ to rozwiązanie pozwala nam zobaczyć trójwymiarowy film „z brzucha mamy”. Trójwymiarowy obraz zmieniający się w czasie rzeczywistym! Przyszła mama i tata mają podgląd na żywo, co robi dziecko – jakie wykonuje ruchy, grymasy twarzy, czy się uśmiecha itp. Dla rodziców jest to niezwykle wzruszające – oto mogą po raz pierwszy na własne oczy zobaczyć swoje dziecko. Zapraszamy do obejrzenia filmu producenta aparatu, gdzie możecie zobaczyć jak takie obrazowanie może wyglądać.  
 
 
Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU