Strefa pacjenta
Strefa lekarza

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Diagnostyka - ikona

DIAGNOSTYKA

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA

Rehabilitacja

REHABILITACJA

OŚRODEK REHABILITACYJNY

WSZYSTKIE SPECJALIZACJE


Chirurgia Plastyczna
Chirurgia plastyczna

Chirurgia Plastyczna

Poradnia SpecjalistycznaOddział SzpitalnyDiagnostyka
Chirurgia plastyczna jest specjalistyczną dziedziną medycyny skoncentrowaną na korygowaniu wad i deformacji ciała oraz twarzy, zarówno wrodzonych, jak i nabytych. Jej zakres jest szeroki, od operacji rekonstrukcyjnych po zabiegi czysto estetyczne. Często kojarzona jest z zabiegami poprawy wyglądu, jednak jej pierwotnym celem jest przywracanie funkcjonalności narządów i poprawa jakości życia pacjentów. Obejmuje to leczenie po urazach, oparzeniach, usunięciu nowotworów oraz w przypadku wielu innych schorzeń. Oprócz skomplikowanych zabiegów rekonstrukcyjnych, chirurgia plastyczna oferuje również korekty drobnych defektów estetycznych, które mogą znacząco poprawić samoocenę i komfort życia pacjentów. Doświadczeni chirurdzy plastycy korzystają z najnowszych technik i technologii. Można osiągnąć tak  najlepsze efekty zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności, jednocześnie dbając o najwyższe standardy bezpieczeństwa.  
Ikona - adres ZESPÓŁ LEKARZY
Ikona poradni

Chirurgia Plastyczna

Linia dekoracyjna

Poradnia Chirurgii Plastycznej w Szpitalu św. Łukasza zapewnia pełen zakres konsultacji i procedur w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają indywidualne konsultacje, oceniając potrzeby i oczekiwania pacjentów oraz proponując optymalne metody leczenia. Poradnia oferuje również wsparcie w postaci konsultacji psychologicznych i doradztwa w zakresie planowania zabiegów oraz dbałość o pacjentów w okresie rekonwalescencji po operacji. Wszystko to w nowoczesnym i przyjaznym środowisku, dbając o komfort i bezpieczeństwo pacjentów.

 

ZAKRES USŁUG PORADNI

 • Drobne zabiegi korekcyjne
 • Usunięcie znamion i innych zmian skórnych
 • Badania diagnostyczne, w tym rektoskopowe
 • Face Lifting (całkowity i górny)
 • Korekcja uszu i nosa
 • Plastyka brzucha i ud
 • Zabiegi na biuście: powiększenie, pomniejszenie, modelacja
Ikona - adres GRAFIK PRACY PORADNI
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Brzuchanski Martin11:00 - 17:00
button - umow wizyte
Zdjęcie dla poradni
Ikona oddzialu

Chirurgia Plastyczna

Linia dekoracyjna

Oddział Chirurgii Plastycznej w Szpitalu św. Łukasza zajmuje się szerokim zakresem procedur chirurgicznych, mających na celu korektę wad wrodzonych, rekonstrukcję po urazach oraz poprawę estetyki ciała. Zaawansowane techniki chirurgiczne, stosowane przez nasz wykwalifikowany zespół chirurgów plastycznych, umożliwiają realizację indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów. Oddział jest wyposażony w nowoczesne sale operacyjne oraz komfortowe sale pooperacyjne, gwarantujące pacjentom bezpieczeństwo i komfort podczas rekonwalescencji. Dodatkowo, nasza ekipa współpracuje z innymi specjalistami w szpitalu, aby zapewnić wszechstronną opiekę pacjentom przed i po zabiegach. Dzięki temu pacjenci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie leczenia.

 

ZAKRES USŁUG PORADNI

 • Drobne zabiegi korekcyjne
 • Usunięcie znamion
 • Face Lifting (całkowity i górny)
 • Korekcja uszu i nosa
 • Plastyka brzucha i ud
 • Zabiegi na biuście: operacja rewizyjna, podniesienie, pomniejszenie, powiększenie
Zobacz pełną listę zabiegów+
ikona - oddzial badania

PRZED ZABIEGIEM

Zasady przygotowania Pacjenta przed zabiegami.

DOKUMENTACJA

Szablony druków do pobrania i wydrukowania.

ikona - oddzial szpitalny

ODDZIAŁ SZPITALNY

Zobacz nasze sale operacyjne, sale chorych oraz więcej....

Część szpitalna naszego ośrodka obejmuje blok operacyjny z 4 nowoczesnymi salami operacyjnymi, salą pooperacyjną, pracownie endoskopowe oraz gabinety zabiegowe. Pacjenci hospitalizowani w oddziale mają do swojej dyspozycji 2-osobowe, klimatyzowane sale chorych, które wyposażyliśmy z myślą o ich wygodzie i komforcie (TV, Wi-fi). Podczas pobytu, przez całą dobę w szpitalu nad bezpieczeństwem każdego chorego czuwa zespół lekarzy i pielęgniarek. Leczenie szpitalne odbywające się głównie w trybie chirurgii krótkoterminowej, pozwala na przeprowadzenie mało inwazyjnych procedur operacyjnych dla Pacjentów kwalifikujących się klinicznie do danego zabiegu.

Ikona oddziału

Diagnostyka

Linia dekoracyjna

Chirurgia plastyczna w Szpitalu św. Łukasza koncentruje się na korygowaniu wad wrodzonych, nabytych oraz po urazach, a także na poprawie estetyki ciała i twarzy. Zaawansowane technologie diagnostyczne służą precyzyjnemu planowaniu operacji, co pozwala na osiągnięcie optymalnych i satysfakcjonujących wyników. Wykonywane są tu zabiegi rekonstrukcyjne, estetyczne oraz mikrochirurgiczne, a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb i oczekiwań.

 

Ikona - adres CENNIK USŁUG
Nazwa usługiCena
KONSULTACJA250 zł
PIERWSZA KONSULTACJA kontrolna po zabiegu w Szpitalu180 zł
Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU