Strefa pacjenta
Strefa lekarza

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Diagnostyka - ikona

DIAGNOSTYKA

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA

Rehabilitacja

REHABILITACJA

OŚRODEK REHABILITACYJNY

WSZYSTKIE SPECJALIZACJE


Neurochirugia
Neurochirurgia - ikona

Neurochirurgia

Poradnia SpecjalistycznaOddział SzpitalnyDiagnostyka
Neurochirurgia to specjalistyczna dziedzina medycyny skoncentrowana na chirurgicznym leczeniu schorzeń układu nerwowego. Zajmuje się ona zabiegami na mózgu, rdzeniu kręgowym, nerwach obwodowych oraz strukturach otaczających, takich jak opony mózgowo-rdzeniowe czy naczynia krwionośne mózgu. Współczesna neurochirurgia korzysta z najnowszych technologii. Takie jak mikrochirurgia, neuronawigacja czy techniki endoskopowe, które pozwalają na precyzyjne i minimalnie inwazyjne operacje. Dzięki temu ryzyko powikłań jest znacznie zmniejszone, a pacjent może liczyć na szybszy powrót do pełnej sprawności.  
Ikona - adres ZESPÓŁ LEKARZY
Ikona poradni

Neurochirurgia

Linia dekoracyjna

Poradnia Neurochirurgiczna w Szpitalu św. Łukasza oferuje konsultacje z doświadczonymi specjalistami w zakresie chirurgii układu nerwowego. Pacjenci są tu kierowani w przypadku podejrzenia konieczności interwencji chirurgicznej na strukturach układu nerwowego lub dla oceny postępu po wykonanych zabiegach. Poradnia jest wyposażona w nowoczesne narzędzia diagnostyczne, co umożliwia dokładne planowanie operacji. Współpracuje również z innymi specjalistycznymi oddziałami w szpitalu, gwarantując pacjentom kompleksową opiekę przed i po operacji.

 

ZAKRES USŁUG PORADNI

  • Nieprawidłowości w zakresie unaczynienia mózgu i rdzenia kręgowego
  • Nowotwory układu nerwowego
  • Leczenie po urazach czaszkowo-mózgowych i kręgosłupa
  • Leczenie dyskopatii i złamań kręgosłupa
  • Zespoły „pułapkowe” nerwów obwodowych
Ikona - adres GRAFIK PRACY PORADNI
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Czerwiński Krzysztof16:00 - 19:00
Nytra Tomas
Libionka Witold10:00 -19:00
Kapustka Bartosz10:00 - 16:00
button - umow wizyte
Zdjęcie dla poradni
Ikona oddzialu

Neurochirurgia

Linia dekoracyjna

Oddział Neurochirurgii w Szpitalu św. Łukasza zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób i urazów układu nerwowego. Specjaliści w naszym oddziale posiadają bogate doświadczenie w zakresie zabiegów na mózgu, rdzeniu kręgowym oraz innych strukturach układu nerwowego. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, przeprowadzamy zabiegi zarówno planowe, jak i w sytuacjach nagłych, takich jak krwotoki czy urazy. Oddział jest wyposażony w nowoczesne sale operacyjne i specjalistyczne stanowiska intensywnej terapii dla pacjentów po zabiegach. Interdyscyplinarna współpraca z neurologami, radiologami i innymi specjalistami gwarantuje wszechstronne podejście do pacjenta oraz optymalizację procesu leczenia. Zapewniamy również wsparcie psychologiczne oraz rehabilitacyjne dla pacjentów w okresie pooperacyjnym.

 

ZAKRES USŁUG PORADNI

  • Nukleoplastyka
  • Mikrodyskoidektomia (MSD) + RODD
  • Vertebroplastyka
  • Endoskopowe odbarczenie/dekompresja kanału kręgowego + MSD
ikona - oddzial badania

PRZED ZABIEGIEM

Zasady przygotowania Pacjenta przed zabiegami.

DOKUMENTACJA

Szablony druków do pobrania i wydrukowania.

ikona - oddzial szpitalny

ODDZIAŁ SZPITALNY

Zobacz nasze sale operacyjne, sale chorych oraz więcej....

Część szpitalna naszego ośrodka obejmuje blok operacyjny z 4 nowoczesnymi salami operacyjnymi, salą pooperacyjną, pracownie endoskopowe oraz gabinety zabiegowe. Pacjenci hospitalizowani w oddziale mają do swojej dyspozycji 2-osobowe, klimatyzowane sale chorych, które wyposażyliśmy z myślą o ich wygodzie i komforcie (TV, Wi-fi). Podczas pobytu, przez całą dobę w szpitalu nad bezpieczeństwem każdego chorego czuwa zespół lekarzy i pielęgniarek. Leczenie szpitalne odbywające się głównie w trybie chirurgii krótkoterminowej, pozwala na przeprowadzenie mało inwazyjnych procedur operacyjnych dla Pacjentów kwalifikujących się klinicznie do danego zabiegu.

Ikona oddziału

Diagnostyka

Linia dekoracyjna

W specjalności neurochirurgii Szpital św. Łukasza zapewnia zaawansowaną diagnostykę, by identyfikować, oceniać i planować interwencje chirurgiczne w obszarze układu nerwowego. Zaawansowane technologie obrazowania dają dokładny obraz struktury mózgu, rdzenia kręgowego oraz innych elementów układu nerwowego, co jest niezbędne przed planowaną operacją.

Ikona - adres CENNIK USŁUG
Nazwa usługiCena
BLOKADA PRZYKRĘGOWA1700 zł
KONSULTACJA200 zł
KONSULTACJA DR LIBIONKA350 zł
KONSULTACJA DR NYTRA450 zł
OZONOTERAPIA KORZENI KRĘGOWYCH1800 zł
Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU