Strefa pacjenta
Strefa lekarza
Podnoszenie i noszenie duże ma znaczenie

Podnoszenie i noszenie duże ma znaczenie

7 grudnia odbyły się w naszym Centrum Rehabilitacji Rehabilitacja św. Łukasza bezpłatne warsztaty dedykowane dla rodziców nowo narodzonych dzieci.

7 grudnia odbyły się w naszym Centrum Rehabilitacji Rehabilitacja św. Łukasza bezpłatne warsztaty dedykowane dla rodziców nowo narodzonych dzieci pt. PODNOSZENIE I NOSZENIE DUŻE MA ZNACZENIE. Dr n. o zdr. Anna Schab prezentowała młodym rodzicom podstawowe techniki pielęgnacji niemowlęcia z punku widzenia fizjoterapeuty NDT BOBATH. Wszyscy uczestnicy zajęć, włączając tych najważniejszych i najmłodszych zarazem, byli bardzo zadowoleni ze szkolenia. Rehabilitacja św. Łukasza zajmuje się rehabilitacją i fizykoterapią zarówno dorosłych jak i dzieci i młodzieży. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co się u nas dzieje zachęcamy do polubienia fanpage Rehabilitacja św. Łukasza Serdecznie zapraszamy – www.rehabilitacja.lukasza.pl
Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU