Strefa pacjenta
Strefa lekarza
Laserowe operacje urologiczne

Laserowe operacje urologiczne – łagodny przerost prostaty

W oddziale urologii Szpitala św. Łukasza odbyło się spotkanie naukowe poświęcone laserowym technikom leczenia łagodnego przerostu prostaty.

uro_1 (Copy) W oddziale urologii Szpitala św. Łukasza Zespół lekarzy wykonuje mini inwazyjne zabiegi operacyjne. W ramach współpracy z ośrodkami specjalistycznymi oraz producentami innowacyjnych urządzeń medycznych odbyło się spotkanie naukowe poświęcone laserowym technikom enukleacji i waporyzacji prostaty. Uczestnicy spotkania mieli okazję do wymiany poglądów i swoich obserwacji w zakresie efektów leczenie przy pomocy nowoczesnych technik. W spotkaniu naukowym uczestniczył m. in. profesor Igal Mor, specjalizujący się m.in. w laserowych technikach leczenia łagodnego przerostu prostaty. Spotkanie obyło się w atmosferze sprzyjającej zadawaniu pytań i wymianie poglądów. Dziękujemy uczestnikom za okazane zaangażowanie. Profesor Igal Mor – Afiliacja dr hab. med. Igal Mor – współzałożyciel i dyrektor zarządzający specjalistycznego Szpitala urologicznego Mazovia. Specjalista urolog, posiada wieloletni staż pracy w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Warszawie i Uniwersyteckiej Klinice Urologicznej w Beer Sheva w Izraelu. Dr Mor jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Do głównych obszarów zainteresowań dr Mora należy leczenie łagodnego rozrostu gruczołu krokowego nowoczesnymi technikami minimalnie inwazyjnymi.

uro_2 (Copy) uro_4 (Copy)

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU