Strefa pacjenta
Strefa lekarza
Zjazd Europejskiego Towarzystwa Barku i Łokcia (SECEC).

Zjazd Europejskiego Towarzystwa Barku i Łokcia (SECEC).

W dniach 15-18 września 2021r. odbył się po raz pierwszy w Polsce i w tej części Europy Zjazd Europejskiego Towarzystwa Barku i Łokcia (SECEC).

W dniach 15-18 września 2021r. odbył się po raz pierwszy w Polsce i w tej części Europy Zjazd Europejskiego Towarzystwa Barku i Łokcia (SECEC). W ramach Zjazdu europejskiego odbył się Zjazd Polskiego Towarzystwa Barku i Łokcia (PTBŁ). Lekarze ze Szpitala św. Łukasza aktywnie uczestniczyli w tych wydarzeniach. Dr n. med. Roman Brzóska przedstawił prezentacje naukowe na obu wydarzeniach, podobnie jak lek. Hubert Laprus (jedna z prac otrzymała II miejsce na PTBŁ. Dr n. med. Adrian Błasiak pełnił rolę prowadzącego sesje podczas SECEC i PTBŁ. Uczestnicy wyrażali wielką radość z faktu, że Zjazdy mogły odbyć się stacjonarnie. Atrakcyjny program naukowy prezentowany przez światowej sławy ekspertów, wraz z najnowszymi osiągnięciami i innowacjami w dziedzinie ortopedii sprzyjają dyskusjom, co z pewnością sprzyja rozwojowi nowoczesnej medycyny.
Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU