Strefa pacjenta
Strefa lekarza
Skarysz Karolina

lek.

Skarysz Karolina

ortopedia i traumatologia narządu ruchu

GRAFIK PRACY


Poniedziałek09:30 - 13:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

lek.

Skarysz Karolina

ortopedia i traumatologia narządu ruchu

WIĘCEJ O MNIE

Lekarz specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Swoje szkolenie specjalizacyjne rozpoczęła w 2015 roku w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Megrez Sp. z o.o w Tychach, a następnie kontynuowała je w latach 2020-2021 w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich, w Oddziale Chirurgii Kończyny Górnej. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny złożyła w październiku 2021r. Obecnie w Szpitalu Św. Łukasza w Bielsku-Białej zajmuje się traumatologią narządu ruchu w leczeniu chirurgicznym i zachowawczym, jednocześnie rozwijając swoje umiejętności i widzę w zakresie chirurgii kończyny górnej i chirurgii artroskopowej pod kierownictwem dr Romana Brzóski.

W ramach Poradni Urazowo-Ortopedycznej zajmuje się leczeniem zachowawczym chorób układu ruchu, kwalifikacją do zabiegów operacyjnych, kontynuacją i kontrolą leczenia poszpitalnego.

Każdego roku uczestniczy w szeregu kursów i szkoleń. Co najmniej raz w roku uczestniczy w zagranicznym sympozjum ortopedycznym. Ponadto podejmuje kształcenie na zagranicznych kursach- w 2019 roku zrealizowała tygodniowy kurs w Mediolanie.

Dr Karolina Skarysz jest ponadto aktywnym członkiem międzynardowej organizacji rezydentów i młodych specjalistów ortopedii – Federation of Orthopaedic and Trauma Trainees in Europe. Przez 2 lata pełniła także rolę opiekuna rezydentów ortopedii w Zarządzie Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU