Strefa pacjenta
Strefa lekarza
Muskała Bartosz

dr n. med.

Muskała Bartosz

urologia

GRAFIK PRACY


Poniedziałek
Wtorek14:00 - 19:00
Środa
Czwartek
Piątek

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

dr n. med.

Muskała Bartosz

urologia

WIĘCEJ O MNIE

Specjalista urolog – posiadacz  tytułu FEBU – Fellow of European Board of Urology. Specjalizację oraz tytuł doktora nauk medycznych uzyskał pracując w Klinice Urologii w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pełni funkcję Ordynatora Oddziału Urologii Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń urologicznych u mężczyzn i kobiet.

Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Autor i współautor wielu prac naukowych publikowanych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym. Wielokrotnie występował na krajowych i międzynarodowych kongresach naukowych. Uczestniczył w wielu zagranicznych kursach doskonalących (m.in. kurs laparoskopowej chirurgii nerki – Aesculap Academie Berlin).

Szczególny nacisk w swojej praktyce kładzie na nowoczesne i małoinwazyjne techniki operacyjne. Specjalizuje się w operacjach laparoskopowych i endoskopowych.

W Oddziale Urologii Szpitala Świętego Łukasza w Bielsku-Białej wykonuje laserowe operacje z powodu przerostu gruczołu krokowego – hoLEP.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU