Strefa pacjenta
Strefa lekarza

dr n. med.

Błasiak Adrian

ortopedia, traumatologia narządu ruchu

GRAFIK PRACY


Poniedziałek08:00 - 14:00
Wtorek
Środa12:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 14:00
Piątek

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

dr n. med.

Błasiak Adrian

ortopedia, traumatologia narządu ruchu

WIĘCEJ O MNIE

Specjalizuję się w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu, związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, a w szczególności tych, dotyczących barku i stawu kolanowego, ale także stawu łokciowego, skokowego czy nadgarstka.

Wykonuje operacje rekonstrukcyjne stożka rotatorów stawu ramiennego, rekonstrukcję więzadła krzyżowego przedniego oraz więzadeł stawu skokowego. Od wielu lat prowadzi aktywną działalność naukową obejmującą wystąpienia naukowe w kraju i zagranicy oraz publikacje w czasopismach naukowych. Uczestniczy w wielu badaniach klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, aby zwiększyć szansę pacjentów na powrót pełnej sprawności.

Szczególnym zainteresowaniem darzy staw ramienny i problem jego niestabilności. Tematem pracy doktorskiej było operacyjne leczenie niestabilności tego stawu ramiennego z zastosowaniem dwóch technik. Jedną z nich jest mało rozpowszechniona technika remplissage, natomiast drugą jest opracowana w Szpitalu Św. Łukasza w Bielsku-Białej nowatorska technika BLS, która jako jedyna może chronić delikatną chrząstkę stawową. Poza tym zajmuje się leczeniem operacyjnym często występujących schorzeń barku, jakimi są uszkodzenia lub zwapnienia stożka rotatorów, zmiany zwyrodnieniowe czy uszkodzenia stawu barkowo-obojczykowego.

Współpracując z najwyższej klasy specjalistami w dziedzinie ortopedii, stosuje nowoczesne, dostępne metody, aby przywrócić sprawność pacjenta. W swojej pracy kieruje się zawsze starożytną maksymą Salus aegroti suprema lex tzn. iż wartością najwyższą jest zdrowie pacjenta oraz indywidualne podejście do każdego z nich.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU