Leczenie Żylaków w Bielsku - Skuteczne Leczenie i Usuwanie Żylaków

Skuteczne Leczenie żylaków w Bielsku

Poznaj najnowsze techniki i metody leczenia żylaków dostępne w Bielsku. Zapewniamy profesjonalną opiekę i skuteczne terapie.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

W poradni chirurgicznej naczyniowej konsultują specjaliści chirurgii naczyniowej prowadząc diagnostykę i terapie schorzeń układu naczyniowego, w tym nowoczesne metody leczenia i usuwania żylaków kończyn dolnych. W terapii żylaków kończyn dolnych, obok tradycyjnych metod chirurgicznych wykonywane są ambulatoryjne zabiegi usuwania żylaków przy użyciu generatora RF. Wybór najlepszej metody odbywa się podczas konsultacji z chirurgiem naczyniowym. Chirurg omawia z Pacjentem szczegóły każdego zabiegu i dopasowuje metodę do indywidualnej sytuacji każdego Pacjenta.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Co sprzyja pojawieniu się żylaków?
    • Żylaki powstają wskutek nieprawidłowego działania zastawek żylnych. Skłonność do powstania żylaków jest uwarunkowana genetycznie. Skłonność do powstawania żylaków możemy odziedziczyć nie tylko po rodzicach ale również po dziadkach i pradziadkach.
  2. Co jest wykorzystywane do leczenia żylaków?
    • Badanie dopplerowskie (USG Dopplera) stosowane jest w leczeniu i diagnostyce chorób naczyń. Jest to badanie obrazowe, które umożliwia zmierzenie przepływu krwi w żyłach i tętnicach, pozwala na zmierzenie ich przekroju i wydajności.
  3. Są inne leczenia poza użyciem generatora RF?
    • Alternatywą dla systemu RF jest klejowy system zamykania żył. Zabieg tą metodą polega na dostarczeniu do zmienionej chorobowo żyły specjalnego kleju tkankowego, który zamyka światło naczynia.

Nasz ośrodek leczenia żylaków znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Bystrzańska 94B. Zapewniamy łatwy dostęp dla pacjentów z Bielska oraz okolicznych miejscowości.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU