Profesjonalna Urolog dla Pacjentów z Pszczyny – Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej

Doświadczony zespół urologów dla mieszkańców Pszczyny

Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej oferuje zaawansowane usługi urologiczne, bazując na nowoczesnych technologiach i indywidualnym podejściu do pacjenta.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Urologia

Urologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką, leczeniem i prewencją schorzeń układu moczowego. W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej kładziemy nacisk na precyzyjną diagnostykę i skuteczne metody leczenia. Rozumiemy, że dla wielu pacjentów wizyta u urologa może być stresująca, dlatego staramy się, by każdy pacjent z Pszczyny czuł się komfortowo i bezpiecznie. Nasz zespół urologów korzysta z najnowszych technologii medycznych, aby zapewnić najwyższy standard opieki.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Jakie schorzenia diagnozuje i leczy urolog?
    • Urolog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń nerek, moczowodów, pęcherza moczowego, cewki moczowej oraz męskich narządów płciowych.
  2. Czy potrzebuję skierowania do urologa w Szpitalu św. Łukasza?
    • Aby skorzystać z konsultacji urologicznej w naszym szpitalu, skierowanie nie jest wymagane, chociaż może być pomocne w określonych przypadkach.
  3. Jak przygotować się do wizyty u urologa?
    • Przygotowanie do wizyty zależy od charakteru problemu. Często polecamy przyjście na wizytę z wynikami badań moczu lub USG układu moczowego.

Dla pacjentów z Pszczyny, Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej, ulokowany przy ul. Bystrzańskiej 94B, jest doskonałym miejscem na konsultacje i leczenie urologiczne. Dojazd z Pszczyny jest wygodny i szybki, zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją publiczną. Szpital posiada wygodny parking dla pacjentów.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU