Ortopedia blisko Cieszyna - Zaawansowane leczenie w Szpitalu św. Łukasza!

Nowoczesne podejście do ortopedii niedaleko Cieszyna

Potrzebujesz skorzystać z usług doświadczonego ortopedy w okolicach Cieszyna? Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej to gwarancja profesjonalizmu, najnowocześniejszego sprzętu oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Ortopedia

Ortopedia to dziedzina medycyny, która nieustannie się rozwija, a pacjenci z Cieszyna i okolic szukają miejsc, gdzie mogliby liczyć na najwyższy standard opieki. Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej jest odpowiedzią na te potrzeby. Specjalizujemy się w szerokim zakresie schorzeń ortopedycznych, od urazów po schorzenia degeneracyjne. Dzięki naszemu zespołowi specjalistów oraz nowoczesnym metodom leczenia możemy zaoferować pomoc na najwyższym poziomie.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Jakie są najczęstsze schorzenia leczone w ortopedii?
    • Do najczęstszych schorzeń należą: zmiany zwyrodnieniowe stawów, urazy sportowe, złamania, schorzenia kręgosłupa i inne.
  2. Czy potrzebuję skierowania, by skorzystać z usług ortopedy?
    • Do niektórych zabiegów i badań wymagane jest skierowanie, jednak konsultacje ortopedyczne często dostępne są bez skierowania. Zalecamy kontakt z rejestracją w celu uzyskania dokładnych informacji.
  3. Jak długo trwa rekonwalescencja po operacji ortopedycznej?
    • Czas rekonwalescencji zależy od rodzaju przeprowadzonego zabiegu. Warto skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Szpital św. Łukasza znajduje się w Bielsku-Białej, przy ul. Bystrzańskiej 94B. Dla mieszkańców Cieszyna jest to doskonałe miejsce, by skorzystać z zaawansowanych usług ortopedycznych. Dojazd samochodem z Cieszyna zajmuje około 40 minut, a bliskość głównych dróg komunikacyjnych ułatwia dotarcie do naszej placówki.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU