Laryngologia w okolicach Żywca - Profesjonalna opieka w Szpitalu św. Łukasza!

Ekspert w dziedzinie laryngologii blisko Żywca

Masz problemy z układem słuchowym, gardłem lub nosowym? Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej to ośrodek oferujący profesjonalną opiekę laryngologiczną dla pacjentów z Żywca i okolic.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Laryngologia

Laryngologia to specjalizacja medyczna skupiająca się na diagnozowaniu, leczeniu oraz zapobieganiu chorobom uszu, nosa i gardła. W Szpitalu św. Łukasza pacjenci z Żywca i okolic mogą liczyć na kompleksową opiekę laryngologiczną w ramach poradni, badań diagnostycznych oraz zabiegów chirurgicznych. Nasz zespół lekarzy specjalistów, korzystając z najnowocześniejszych metod i technologii, dostarcza najwyższej jakości opiekę medyczną w komfortowych warunkach.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Czy potrzebuję skierowania, aby umówić się na wizytę laryngologiczną?
    • Nie zawsze jest to wymagane. Warto jednak wcześniej skonsultować się z rejestracją w naszym szpitalu w celu uzyskania dokładnych informacji.
  2. Jakie są najczęstsze objawy problemów laryngologicznych?
    • Do najczęstszych objawów należą: ból gardła, zaburzenia słuchu, szumy uszne, trudności w oddychaniu przez nos oraz inne. W przypadku tych objawów warto skonsultować się ze specjalistą.
  3. Czy w szpitalu przeprowadzane są zabiegi operacyjne z zakresu laryngologii?
    • Tak, Szpital św. Łukasza oferuje szeroki zakres zabiegów chirurgicznych z dziedziny laryngologii, korzystając z nowoczesnych technik operacyjnych.

Szpital św. Łukasza mieści się w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej 94B. Dla pacjentów z Żywca, poszukujących specjalistycznej opieki laryngologicznej, jest to idealne miejsce. Dojazd samochodem z Żywca to zaledwie około 30 minut. Doskonała lokalizacja umożliwia łatwy dostęp dla pacjentów z różnych części regionu.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU