Specjalistyczne Usługi Laryngologiczne dla mieszkańców Wadowic

Ekspertowa laryngologia blisko Wadowic

Skorzystaj z kompleksowej opieki laryngologicznej w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej – centrum zaufanym przez pacjentów z Wadowic i okolic.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Laryngologia

Zdrowie układu oddechowego i słuchu to kluczowe aspekty komfortowego życia. W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej świadczymy usługi na najwyższym poziomie w zakresie laryngologii. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi diagnostycznemu, doświadczonym specjalistom oraz indywidualnemu podejściu do pacjenta, oferujemy kompleksową opiekę pacjentom z Wadowic i okolic.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Które symptomy powinny skłonić nas do wizyty w gabinecie otolaryngologicznym?
    • Symptomy które mogą nas skłonić to na przykład: nawracające i przewlekłe infekcje górnych dróg oddechowych, częste i obfite krwawienia z nosa lub problemy ze snem i zaburzenia smaku i węchu.
  2. Czy mogę umówić się na konsultację bez skierowania?
    • Tak, w wielu przypadkach konsultacja laryngologiczna nie wymaga skierowania, ale zalecamy wcześniejszy kontakt z rejestracją.
  3. Jak przebywają wizyty u laryngologa?
    • Wizyta u otolaryngologa, zwłaszcza ta pierwsza, rozpoczyna się badaniem podmiotowym, czyli szczegółowym wywiadem lekarskim. W trakcie tej rozmowy lekarz będzie chciał uzyskać informacje na temat zdrowia pacjenta.

Dla mieszkańców Wadowic, Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej, położony przy ul. Bystrzańskiej 94B, to doskonałe miejsce dla potrzebujących specjalistycznej opieki laryngologicznej. Prostą drogą dotrzesz do nas zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym samochodem. Dla pacjentów dostępny jest bezpłatny parking.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU