Specjalistyczna Korekcja Ust w Bielsku

Korekcja Ust w Bielsku Biała

Centrum Medycyny Estetycznej Szpitala św. Łukasza to unikatowa wartość stosowania zabiegów estetycznych czy przeciwstarzeniowych polegająca na kompleksowości usług medycznych. To również profesjonalizm i intymna atmosfera towarzysząca konsultacjom estetycznym oraz plastycznym. To przede wszystkim możliwość zastosowania pełnej palety zabiegów od estetyki ambulatoryjnej po pełną chirurgię plastyczną.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Kwas hialuronowy to przełom w medycynie estetycznej. W krótkim czasie i bezinwazyjnie jesteśmy w stanie odmłodzić twarz o wiele lat. Dzieki temu zabiegowi zmarszczki się wypłycają, możemy również dodać objętości ustom, bądź wymodelować policzki albo linie żuchwy.
Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszej skórze ale z upływem lat nasz organizm nie jest w stanie jej wyprodukować w wystarczjącej ilości. Przyjmuje się, że po 60 rokużycia nasz organizm produkuje tylko 60% z tego co produkował w młodości.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Czy powiększanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem naturalnym?
    • Modelowanie czy wręcz powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg naturalny. Naturalne powiększanie ust możliwe jest do zastosowania w przypadku większości pacjentów.
  2. Co to jest kwas hialuronowy?
    • Kwas hialuronowy to najlepsza substancja nawilżająca w naturalnym świecie, ma zdolność do wiązania wielu cząsteczek wody dzięki czemu możemy nawilżyć skórę od środka.

 

Nasze Centrum znajduje się w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej, przy ulicy Bystrzańskiej 94B. Dogodna lokalizacja w centrum miasta oraz duży parking ułatwi Ci dotarcie do nas.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU