Kardiologia dla mieszkańców Żywca - Zaawansowana opieka sercowa w Szpitalu św. Łukasza!

Kardiolog blisko Żywca

Czy potrzebujesz specjalistycznego badania serca? W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej mieszkańcy Żywca mogą liczyć na profesjonalną opiekę w zakresie kardiologii. Zaufaj naszej ekspertyzie i nowoczesnemu sprzętowi.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Kardiologia

Kardiologia to dziedzina medycyny specjalizująca się w diagnozowaniu, leczeniu oraz profilaktyce chorób serca i układu krążenia. W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej pacjenci z Żywca i okolic mają dostęp do zaawansowanych badań oraz leczenia schorzeń serca. Nasza zaawansowana diagnostyka, wyszkolona kadra i indywidualne podejście do pacjenta gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo terapii.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Jakie badania oferuje klinika kardiologiczna?
    • Realizujemy szereg badań, takich jak EKG, echokardiografia, testy wysiłkowe oraz specjalistyczne badania diagnostyczne serca.
  2. Czy mogę skorzystać z konsultacji bez skierowania?
    • W większości przypadków skierowanie nie jest wymagane, ale warto wcześniej skontaktować się z rejestracją w celu uzyskania dokładnych informacji.
  3. Jak szybko mogę dostać się na wizytę u kardiologa?
    • Terminy wizyt u kardiologa mogą różnić się w zależności od obecnej dostępności. Prosimy o wcześniejszy kontakt z rejestracją, aby dowiedzieć się o najbliższych dostępnych terminach.

Szpital św. Łukasza mieści się w Bielsku-Białej, przy ul. Bystrzańskiej 94B. Jest to idealne miejsce dla pacjentów z Żywca, którzy potrzebują specjalistycznej opieki kardiologicznej. Dojazd z Żywca zajmuje zaledwie około 30 minut samochodem. Nasza doskonała lokalizacja sprawia, że pacjenci z różnych miejsc regionu śląskiego korzystają z naszych usług.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU