Ginekologia dla mieszkańców Pszczyny - Kompleksowa opieka dla kobiet!

Kompleksowe Usługi Ginekologiczne blisko Pszczyny

Potrzebujesz skonsultować się z ginekologiem? W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej oferujemy mieszkańcom Pszczyny kompleksową opiekę ginekologiczną w oparciu o nowoczesne technologie oraz doświadczenie specjalistów.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Ginekologia

Ginekologia to dziedzina medycyny skupiająca się na zdrowiu kobiet, w szczególności na schorzeniach układu rozrodczego. W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej kładziemy nacisk na indywidualne podejście do każdej pacjentki, oferując szeroki zakres badań oraz leczenia ginekologicznego. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne przynoszą pacjentkom z Pszczyny komfort i bezpieczeństwo.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Jakie badania oferuje Wasza klinika ginekologiczna?
    • Realizujemy standardowe badania takie jak cytologia czy USG, ale również bardziej zaawansowane procedury diagnostyczne.
  2. Czy mogę przyjść na konsultacje bez skierowania?
    • Owszem, w wielu przypadkach skierowanie nie jest wymagane, ale zalecamy wcześniejszy kontakt z rejestracją w celu potwierdzenia szczegółów.
  3. Jakie są czasy oczekiwania na wizytę u ginekologa?
    • Terminy mogą się różnić, ale staramy się zapewnić jak najszybszy dostęp do specjalistów. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu wizyty.

Dla pacjentek z Pszczyny oferujemy specjalistyczne konsultacje ginekologiczne w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej, zlokalizowanym przy ul. Bystrzańska 94B. Dogodna lokalizacja i nowoczesne udogodnienia sprawiają, że wizyty są komfortowe i bezstresowe dla każdej kobiety.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU