Nowoczesna Chirurgia dla Pacjentów z Wadowic – Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej

Efektywne i precyzyjne zabiegi chirurgiczne dla mieszkańców Wadowic

Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej oferuje pełen zakres chirurgicznych procedur, wykorzystując najnowocześniejsze technologie medyczne.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Nowoczesna Chirurgia

Chirurgia to nie tylko procedury, ale przede wszystkim zaufanie pacjenta do lekarza. W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej zrozumienie i zaufanie pacjentów jest dla nas priorytetem. Dzięki naszym doświadczonym chirurgom oraz zaawansowanemu sprzętowi medycznemu jesteśmy w stanie zapewnić pacjentom z Wadowic najwyższą jakość zabiegów chirurgicznych. Nasz zespół specjalistów podejmuje się realizacji zarówno rutynowych procedur, jak i skomplikowanych operacji, gwarantując precyzję, bezpieczeństwo i profesjonalizm na każdym etapie.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Jakie procedury chirurgiczne wykonujecie w Szpitalu św. Łukasza?
    • Oferujemy szeroki zakres procedur chirurgicznych, od chirurgii ogólnej, przez endoskopowe zabiegi, aż po chirurgię wyspecjalizowaną.
  2. Czy operacje są wykonywane w znieczuleniu ogólnym?
    • Większość zabiegów chirurgicznych wykonujemy w znieczuleniu ogólnym. Wybór rodzaju znieczulenia zależy od rodzaju procedury i indywidualnych potrzeb pacjenta.
  3. Jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu chirurgicznym?
    • Czas rekonwalescencji zależy od rodzaju zabiegu i indywidualnych cech pacjenta. Nasi specjaliści dostarczają pacjentom wszystkich niezbędnych informacji i wskazówek dotyczących okresu pooperacyjnego.

Dla pacjentów z Wadowic, Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej, położony przy ul. Bystrzańskiej 94B, jest idealnym miejscem do przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego. Dojazd z Wadowic do naszej placówki jest prosty i szybki, zarówno komunikacją publiczną, jak i własnym środkiem transportu. W okolicach szpitala znajduje się przestronny parking.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU