Artroskopia Kolana na Śląsku - Najnowocześniejsze Metody i Wyspecjalizowany Zespół

Skuteczne i Minimalnie Inwazyjne Leczenie Stawu Kolanowego

Artroskopia kolana to nowoczesny zabieg oferowany na Śląsku, pozwalający na dokładne zdiagnozowanie i leczenie problemów stawu kolanowego.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Artroskopia Kolana

Staw kolanowy jest jednym z najbardziej obciążonych stawów w ludzkim ciele. Problemy z kolanem mogą wpływać na jakość życia, ograniczając ruchomość i powodując ból. Dzięki artroskopii kolana pacjenci na Śląsku mają dostęp do minimalnie inwazyjnej metody diagnostyki i leczenia różnych schorzeń stawu kolanowego. Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej jest wiodącym ośrodkiem w regionie oferującym ten zabieg, z wyspecjalizowanym zespołem i nowoczesnym sprzętem.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Czym jest artroskopia kolana?
    • Artroskopia kolana to procedura chirurgiczna, w której używa się małej kamery (artroskopu) do oglądania wnętrza stawu kolanowego. Pozwala to na dokładne zdiagnozowanie i leczenie problemów bez konieczności wykonywania dużego nacięcia.
  2. Jakie są wskazania do wykonania artroskopii kolana?
    • Najczęstsze wskazania to uszkodzenia łąkotek, chrząstki, bądź problemów z więzadłami kolanowymi. Zabieg ten jest również używany do usuwania odłamków kostnych czy zmian zapalnych.
  3. Jaki jest czas rekonwalescencji po artroskopii?
    • Wielu pacjentów wraca do normalnej aktywności w ciągu kilku tygodni po zabiegu. Jednak pełna rekonwalescencja zależy od stopnia uszkodzenia i zakresu procedury.

Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej, położony przy ul. Bystrzańska 94B, jest łatwo dostępny dla pacjentów z całego Śląska. Gwarantujemy nowoczesną opiekę i doświadczony zespół specjalistów w zakresie artroskopii kolana.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU