Szpital św. Łukasza

Szpital Bielsko-Biała

Lekarz anestezjolog

19 października, 2023 by admin

Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej działa od 2000 roku. To wielospecjalistyczny ośrodek medyczny świadczący usługi w zakresie leczenia szpitalnego i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Zespół lekarzy tworzą specjaliści, wykonujący swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Dzięki stałemu podwyższaniu kwalifikacji, w oparciu o szerokie zaplecze diagnostyczne i rehabilitacyjne zespół odnosi liczne sukcesy naukowe. Szpital organizuje liczne szkolenia i sympozja dla lekarzy ortopedów z Polski i zza granicy. Inwestycje w nowoczesną technologię oraz w nieustanne kształcenie całego zespołu powodują wyróżnianie się jakości świadczonych usług.

W ramach rozwoju usług w zakresie hospitalizacji jednego dnia Szpital poszukuje lekarzy anestezjologów chętnych do nawiązania współpracy przy znieczuleniach pacjentów.

Zakres usług to konsultacje anestezjologiczne kwalifikujące Pacjentów do zabiegów ortopedycznych, laryngologicznych, urologicznych, chirurgicznych. Jak również prowadzenie znieczulenia pacjenta w trakcie zbiegów operacyjnych.

MENU