Próba Wysiłkowa blisko Żywca - Szpital św. Łukasza czeka z profesjonalnym podejściem!

Test wytrzymałości serca w okolicy Żywca

W Bielsku-Białej, nieopodal Żywca, Szpital św. Łukasza oferuje specjalistyczne badania w postaci próby wysiłkowej. Najwyższe standardy i doświadczony zespół lekarzy gwarantują dokładność i bezpieczeństwo testów.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Próba Wysiłkowa

Dla pacjentów z regionu żywieckiego, zainteresowanych oceną wydolności układu krążenia, Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej jest idealnym miejscem. Próba wysiłkowa jest niezastąpionym narzędziem w diagnostyce kardiologicznej, które pozwala na ocenę funkcji serca podczas fizycznego wysiłku. Wspierane przez zaawansowany sprzęt oraz doświadczonych specjalistów, badania przeprowadzane są z dbałością o komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Na czym polega próba wysiłkowa?
    • To badanie kardiologiczne mierzące odpowiedź serca na wzrastający wysiłek fizyczny, zwykle na bieżni czy rowerze stacjonarnym.
  2. Dlaczego warto zdecydować się na próbę wysiłkową?
    • Umożliwia wykrycie ewentualnych nieprawidłowości w pracy serca podczas wysiłku, które mogą nie być widoczne w spoczynku.
  3. Jak przygotować się do badania?
    • Warto poinformować lekarza o przyjmowanych lekach, na 3 godziny przed badaniem nie spożywać posiłków i nie palić tytoniu.

Szpital św. Łukasza znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Bystrzańskiej 94B, co czyni go łatwo dostępnym dla mieszkańców Żywca. Dojazd samochodem z Żywca zajmuje mniej niż 30 minut. Pacjenci mogą skorzystać z udogodnień takich jak parking oraz komunikacja publiczna.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU