Endokrynologia dla mieszkańców Żywca – Kompleksowa opieka w Szpitalu św. Łukasza

Nowoczesna endokrynologia w zasięgu ręki dla mieszkańców Żywca

W Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej dostępna jest szeroka paleta badań i leczenia schorzeń endokrynologicznych. Zaawansowane metody i doskonała kadra medyczna gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Endokrynologia

Endokrynologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego oraz zaburzeń hormonalnych. Dla mieszkańców Żywca, Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej oferuje pełen zakres usług endokrynologicznych, od konsultacji specjalistycznych po zaawansowane badania i terapie.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Co obejmuje endokrynologia?
    • Endokrynologia zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń takich jak: cukrzyca, choroby tarczycy, nadnerczy, przysadki mózgowej, osteoporoza oraz inne zaburzenia hormonalne.
  2. Jakie badania wykonuje endokrynolog?
    • Specjalista endokrynolog może zalecić szereg badań, takich jak: badanie krwi w celu sprawdzenia poziomu hormonów, ultrasonografia tarczycy, testy tolerancji glukozy i wiele innych.
  3. Czy potrzebuję skierowania do endokrynologa?
    • Zależy to od konkretnych procedur i zakresu badań. Warto skontaktować się bezpośrednio z Szpitalem św. Łukasza w celu uzyskania dokładnych informacji.

Szpital św. Łukasza mieści się w Bielsku-Białej, przy ul. Bystrzańskiej 94B. Dla pacjentów z Żywca jest to idealne miejsce na konsultacje i leczenie w dziedzinie endokrynologii. Przejazd samochodem z Żywca zajmuje około 30 minut, dzięki czemu dostęp do specjalistycznej opieki medycznej jest niezwykle łatwy.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU