Chirurgia ogólna dla mieszkańców Żywca – Nowoczesne zabiegi w Szpitalu św. Łukasza

Profesjonalna chirurgia blisko Żywca

Chirurgiczna opieka medyczna najwyższej jakości dla mieszkańców Żywca. Zespół doświadczonych specjalistów w Szpitalu św. Łukasza w Bielsku-Białej gotów, by służyć pomocą.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Chirurgia Ogólna

Chirurgia ogólna to jedna z najważniejszych dziedzin medycyny, koncentrująca się na operacyjnym leczeniu wielu schorzeń. Dla pacjentów z Żywca, Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej oferuje zaawansowane procedury chirurgiczne, realizowane przez zespół wykwalifikowanych lekarzy i pielęgniarek. Nasz szpital korzysta z nowoczesnych technologii i najnowszych osiągnięć medycyny, aby zapewnić pacjentom bezpieczne i skuteczne leczenie.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Jakie zabiegi oferuje chirurgia ogólna?
    • Chirurgia ogólna obejmuje szeroką gamę zabiegów, od małoinwazyjnych procedur laparoskopowych po większe operacje, takie jak usunięcie pęcherzyka żółciowego czy operacje przepuklin.
  2. Jak długo trwa rekonwalescencja po operacji?
    • Czas rekonwalescencji zależy od rodzaju przeprowadzonej operacji i indywidualnej reakcji pacjenta. Najlepiej jest konsultować się bezpośrednio z lekarzem chirurgiem.
  3. Czy każda operacja wymaga hospitalizacji?
    • Nie, wiele procedur chirurgicznych można przeprowadzić w trybie jednodniowym, co oznacza, że pacjent może wrócić do domu tego samego dnia.

Szpital św. Łukasza mieści się w Bielsku-Białej, przy ul. Bystrzańskiej 94B. Dla mieszkańców Żywca jest to gwarancja dostępu do chirurgicznej opieki medycznej najwyższej jakości. Krótka odległość pomiędzy Żywcem a Bielskiem umożliwia wygodny dojazd.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU