Chirurgia wysokiej klasy dla mieszkańców Cieszyna – Specjalistyczna opieka w Szpitalu św. Łukasza

Doświadczona chirurgia dla pacjentów z Cieszyna

Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej oferuje mieszkańcom Cieszyna zaawansowane procedury chirurgiczne, wykonywane przez zespół specjalistów w nowoczesnych warunkach.
Specjalizacje św. Łukasza

NASZE SPECJALIZACJE

Lekarze Szpitala św. Łukasza

ZNAJDŹ LEKARZA

KONTAKT I LOKALIZACJA

Szpital św. Łukasza - Chirurgia

Chirurgia ogólna jest dziedziną medycyny, która skupia się na operacyjnym leczeniu wielu schorzeń. Dla pacjentów z Cieszyna, Szpital św. Łukasza w Bielsku-Białej to miejsce, gdzie mogą liczyć na najwyższą jakość usług chirurgicznych. Wykwalifikowani chirurdzy, nowoczesny sprzęt oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta czynią naszym szpitalem wyborem numer jeden dla wielu osób poszukujących chirurgicznej opieki medycznej.

Szybki FAQ

czyli co warto wiedzieć na ten temat...


  1. Czy operacje są przeprowadzane w znieczuleniu ogólnym?
    • Tak, wiele operacji jest przeprowadzanych w znieczuleniu ogólnym, ale niektóre mogą być przeprowadzone w znieczuleniu miejscowym. Wszystko zależy od rodzaju zabiegu i indywidualnych potrzeb pacjenta.
  2. Jak przygotować się do operacji?
    • Przed operacją konieczne jest konsultacje z lekarzem chirurgiem oraz przeprowadzenie odpowiednich badań diagnostycznych. Konieczne jest również przestrzeganie zaleceń lekarza dotyczących np. spożywania posiłków i leków przed zabiegiem.
  3. Czy po operacji jest potrzebna rehabilitacja?
    • W zależności od rodzaju operacji i indywidualnych potrzeb pacjenta, rehabilitacja może być zalecana w celu przyspieszenia procesu gojenia i powrotu do pełnej sprawności.

Szpital św. Łukasza znajduje się w Bielsku-Białej, przy ul. Bystrzańskiej 94B. Dla mieszkańców Cieszyna, którzy potrzebują chirurgicznej opieki medycznej, jest to dogodnie położona placówka. Z Cieszyna do Bielska-Białej jest zaledwie kilkanaście kilometrów, co umożliwia szybki dojazd.

Logo Szpitala św. Łukasza

Wielospecjalistyczny Szpital w Bielsku-Białej. Nowoczesny budynek z kompleksowym zapleczem diagnostycznym, wysoko wykwalifikowaną kadrą i oddziałem szpitalnym.

Ikona - komorka ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała

Szpital św. Łukasza S.A.
ul. Bystrzańska 94B, 34-309 Bielsko-Biała
NIP: 5472145493, REGON: 243161232,
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000656269

WAŻNE INFORMACJE


Poznaj nas jeszcze lepiej na naszych mediów społecznościowych.

Copyright © 2023 Szpital św. Łukasza | Projekt i realizacja strony www - Agencja Marketingowa InterAktywni

+48 33 819 95 10
MENU